Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2019/2020


PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW

LP

KLASA

WYCHOWAWCA

NR GABINETU

1

1 a

Joanna Lis

4

2

1 b

Marta Karczewska / Irena Goleń

102

3

1 c

Izabela Wciórka

111

4

2 a

Elżbieta Lochyńska

104

5

2 b

Magdalena Lubczyńska

105

6

2 c

Julita Dziran

6

7

3 a

Katarzyna Laskowska – Boczar

13

8

3 b

Bożena Surowiec

7

9

3 c

Kinga Steckiewicz

101

10

4 a

Marta Henglewska- Kuzaj

3

11

4 b

Katarzyna Miklos – Mościcka

3

12

5 a

Ryszard Szul

017

13

5 b

Monika Burzyńska

018

14

5 c

Agnieszka Potomska

206

15

5 d

Marek Pilichowski

31

16

5 e

Iwona Olszewska

27

17

5 f

Sławomir Gołdyn Krul

213

18

6 a

Beata Zdonek

123

19

6 b

Iwona Skorupska

017

20

6 c

Dorota Depta

213

21

6 d

Patrycja Woźniak

125

22

6 e

Beata Kobrzyńska

126

23

6 f

Dorota Bąk

032

24

7 a

Irena Mazurkiewicz

124

25

7 b

Elżbieta Zdyb

211

26

7 c

Barbara Woźniakowska

206

27

8 a

Aldona Marcinkowska – Tokarz

209

28

8 b

Bożena Drohomirecka – Gołuch

214

29

8 c

Barbara Jasińska

212

KADRA

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

KLASY

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Joanna Lis

1a

Marta Karczewska

1b

Irena Goleń

1b

Izabela Wciórka

1c

Elżbieta Lochyńska

2a

Magdalena Lubczyńska

2b

Julita Dziran

2c

Katarzyna Laskowska – Boczar

3a

Bożena Surowiec

3b

Kinga Steckiewicz

3c

JĘZYK POLSKI

Dorota Depta

6a, 6c, 6d, 6e

Bożena Drohomirecka – Gołuch

5a, 5f, 8a, 8b

Irena Goleń

8c

Marta Henglewska – Kuzaj

4a, 5d, 5e

Barbara Woźniakowska

4a, 5b, 5c, 7c

Elżbieta Zdyb

6b, 6f, 7a, 7b

MATEMATYKA

Beata Kobrzyńska

6a, 6c, 6d, 6e, 6f

Irena Mazurkiewicz

5a, 7a, 7c, 8a, 8b

Elżbieta Starnowska

4b, 5c, 5d, 7b, 8c

Iwona Skorupska

5b, 5e, 5f, 6b

JĘZYK ANGIELSKI

Dorota Bąk

5b, 6b, 6c, 6d, 6f, 8a, 8b

Barbara Jasińska

5d, 6c, 6e, 7a, 7b, 8c

Renata Klimkiewicz

2a, 2c, 3b, 4a, 4b, 5f

Ryszard Szul

1a, 1b, 1c, 2b, 3a, 3c, 5a

Katarzyna Zdonek

5c, 5e, 6a, 7c

JĘZYK NIEMIECKI

Tomasz Wyżliński

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

BIOLOGIA

Irena Klonecka

5c, 5d, 5f, 6a, 6b, 6c,

6d, 6e, 7b, 7c, 8a, 8c

Lidia Kulewicz

5a, 5b, 5e, 6f, 7a, 8b

PRZYRODA

Irena Klonecka

4a, 4b

CHEMIA

Filip Marek

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

FIZYKA

Agnieszka Potomska

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

GEOGRAFIA

Elżbieta Lichota

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

Agnieszka Witkowska

5a, 5b, 5c, 5e, 5f
6a, 6b, 6c, 6e, 6f

HISTORIA

Sławomir Gołdyn – Krul

5a, 5f, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e,

7a, 7b, 7c, 8b

Elżbieta Lichota

5e, 6f, 8a, 8c

Katarzyna Miklos – Mościcka

4a, 4b, 5b

Bożena Szumowska

5c, 5d

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Elżbieta Lichota

8a, 8b, 8c

INFORMATYKA

Zbigniew Borowski

8a

Edyta Kowalska

5b, 5e, 6a, 7a

Agnieszka Potomska

4a, 4b, 5c, 5f

Stanisław Gmyrek

5a, 5d, 6b, 6d, 7b, 8b

TECHNIKA

Katarzyna Miklos – Mościcka

4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 6a, 6c, 6d, 6e, 6f

Iwona Skorupska

6b

PLASTYKA

Monika Burzyńska

4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 5e, 5f,

6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f,

7a, 7b, 7c

MUZYKA

Aldona Marcinkowska – Tokarz

4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 5e, 5f,

6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f,

7a, 7b, 7c

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

ETYKA

Patrycja Komarnicka

1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c,

3a, 3b, 3c, 4a, 4b,

5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f,

6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f

Barbara Urbanowicz

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

RELIGIA

Wojciech Borowski

3a, 3c, 4a, 4b

Bożena Drab

6c, 6d, 6e, 6f

Michał Siudzik

5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f,

6a, 6b, 7b, 7c,

Anna Zagórska

1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 7a

WDŻ

Jolanta Such – Białoskórska

6a, 6b, 6c, 6e, 6f,

7a, 7b, 8a, 8b, 8c

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Emilia Kołodziejczyk

5a, 5a-dz, 5b, 6a-dz, 6b, 6b-dz, 8b, 8b-dz

Daniel Kołkowski

5c, 5f, 6c, 6e-ch,

7b-ch, 7c, 8a-ch

Iwona Olszewska

5e, 5e-dz, 5f-dz,

6e, 6e-dz, 6f, 6f-dz,

7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c

Marek Pilichowski

4b-ch, 5b, 5d, 5e-ch, 6b-ch, 6f-ch, 7a-ch, 8b-ch, 8c-ch

Patrycja Woźniak

4a-ch, 5a-ch, 5f-ch,

6a, 6a-ch, 6d

BASEN

Emilia Kołodziejczyk

3a, 3b

Iwona Olszewska

3a, 3b

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Emilia Kołodziejczyk

1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c,

3a, 3b, 3c

ZAJĘCIA SPORTOWE W ODDZIAŁACH SPORTOWYCH

Patrycja Woźniak

4d

SZERMIERKA

Anna Medyńska

5c, 6c

TAEKWONDO

Przemysław Pachla

5c, 6c

PRACOWNICY ŚWIETLICY

Joanna Kończakowska – Radek

KIEROWNIK ŚWIETLICY

Halina Dura

WYCHOWAWCY

Irena Goleń

Janina Położyńska

Katarzyna Rauchut

Iga Sarnowska

Jolanta Such-Białoskórska

Bożena Szumowska

Beata Śliwka

Agnieszka Wojczyńska

Comments are closed.